Moje życie już od wczesnych lat związane było z muzyką. Jako młody chłopak uczęszczałem do szkoły muzycznej na fortepian, lekcje teorii muzyki, chór, orkiestrę dętą – gdzie grałem na tubie. Później była średnia szkoła muzyczna – fortepian i studia muzyczne – teoretyczne.

Mogę o sobie powiedzieć, że jestem zawodowym muzykiem – co może wyróżnia mnie w branży didżejskiej. Mój związek z muzyką poważną nie oddzielił mnie wcale od muzyki rozrywkowej. Zawsze lubiłem grać i improwizować na tematach utworów rozrywkowych. Z zamiłowania słuchałem różnych gatunków muzyki od POP do JAZZ włącznie. Już na studiach organizowałem różnego typu imprezy, gdzie występowałem w roli didżeja.

Wiele lat grałem w weselnych zespołach muzycznych jako klawiszowiec. Ta gra nie była dla mnie szczytem marzeń, tym bardziej, że zespół nie jest w stanie zagrać w 70% tego co jest w oryginale 😉 Dyskietki i podkłady muzyczne nie ,,kręciły” mnie, toteż odszedłem od tego rodzaju „oszukiwania” na rzecz odtwarzania ORYGINALNYCH utworów jako DJ.

O tym, że idę w dobrym kierunku świadczą podziękowania MŁODYCH oraz Gości Weselnych.

Ze względu na duże zainteresowanie moją osoba w roli DJ’a, dotychczasowe hobbystyczne „granie” małych imprez zmieniłem na w pełni profesjonalne, odpowiedzialne prowadzenie imprez jako DJ JACK/WODZIREJ.